Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    Autodigit Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Bánki Donát utca 4.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 700e Ft havi bér Nettó 300e Ft havi prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Mercedes márkához tartozó személygépjárművek javítása
  • Gépjármű-diagnosztika Star diagnosztikával, hibamegállapítás
  • Elektronikák illesztése, tanítása, kódolása
  • Villamossági problémák feltárása, javítása
  • Gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése
  • Termelésvezető utasításainak követése
  • Saját munkaterület rendjének megóvása és fenntartása

Elvárások

  • Autóvillamossági szerelő vagy ennél magasabb végzettség
  • Javítási tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Felelősségvállalás, önállóság
  • Lojalitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Mercedes-Benz személygépjárművek szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Star-Xentry program magasfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (kimagasló a piacon megszokott átlaghoz képest)
  • Alapbéren felüli prémium juttatás
  • Év végi bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier program
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények, fűtött csarnok
  • Stabil munkahely, egy műszakos - csak hétköznap - munkarend
  • Azonnali kezdés
Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós M0 Ipari park. Parkoló helyet biztosítunk. Tömegközlekedéssel kék és sárga busz megállója 300 méteren belül.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő csapatunkba tapasztalattal rendelkező munkatársunkat keresünk, aki elhivatottan tudja képviselni a Mercedes-Benz márkát. Az Autodigit Service Kft. szerviz üzletága átfogja a Mercedes-Benz személyautók teljes körű javítását több mint 30 éve.

Fejlődj tovább velünk, ha szereted a Mercedes márkát! Küldd el fényképes önéletrajzod a "jelentkezem" gombon keresztül!